Przewidywanie ceny Bitcoinów – Czas zdjąć psychologiczny opór 12.000 dolarów.

Wczorajsza prognoza cen Bitcoinów okazała się poprawna, ponieważ BTC/USD dotykają 11 700 USD.
BTC/USD ignoruje niedźwiedzi wzorzec Barta Simpsona, ponieważ rynki amerykańskie pomagają podnieść cenę powyżej 11.500 USD.
Poziom Fibonacciego w wysokości 11.1500 dolarów, który stanowi silne wsparcie dla wzrostu cen.
BTC/USD stawia 5-tygodniową stawkę 11.731 dolarów, a wszystkie oczy są ustawione na opór 12.000 dolarów.
Przewidywanie ceny Bitcoinów – Czas na zdejmowanie psychologicznego oporu 12 000 USD 7
Ciepłowidowa mapa kryptograficzna autorstwa Coin360

Przewidywanie cen Bitcoinów – Aktualny przegląd cen
8 października byki pomogły przełamać trójkąt symetryczny, który podsycał rajd do poziomu 11.700 dolarów. Oznaczało to koniec 4-tygodniowego okresu stagnacji, w którym inwestorzy i inwestorzy gromadzili parę BTC/USD. Cena ustabilizowała się na poziomie około 11.170 dolarów oporu ogólnego, ponieważ inwestorzy krótkoterminowi księgowali zyski. Niedźwiedzie nie cieszyły się zbytnio, ponieważ byki ponownie niestrudzenie podnosiły cenę powyżej poziomu 11.500 dolarów, dając wyraźne oznaki, że w grze jest długoterminowy rajd byków.

Przewidywanie ceny Bitcoinów jest obecnie na wyjątkowo byczym terytorium, ponieważ wszystkie techniczne i fundamentalne wskaźniki wskazują na ciągły wzrost. Dzisiaj, blisko 10 miliardów dolarów weszło na rynek zgodnie z danymi CoinMarketCap. Nastąpił gwałtowny wzrost pozycji długich na poziomie 11.500 dolarów, co oznacza rosnące zainteresowanie przebiciem się przez kolejny opór na poziomie 12.000 dolarów.

Każdy spadek w kierunku 11.170 dolarów poziomu będzie kolejnym pitstopem dla byków do ładowania ich amunicji. Znaczna aktywność wielorybów gromadzi się dalej na południu, na poziomie 10 550 dolarów. Sentyment jest przesunięty w kierunku kupowania dipów.

RelatedPosts
Bitcoin został po raz kolejny odrzucony przez Bank Anglii
1918 Hiszpańska grypa, złoto i Bitcoin mają jeden wspólny mianownik – Uważajcie na byki
Bitcoin HODLing giganty bankowe na wysokim poziomie rocznym
Bankomat Bitcoin w Gigafactory Tesla Nevada jest czynny od sierpnia.

Dalej jest opór 11 910 dolarów, który pokrywa się z poziomem 0,786 Fibonacciego. Krótkoterminowe byki z pewnością zaksięgowałyby tu swoje zyski, zanim dotknęłyby psychologicznego oporu za 12.000 dolarów. Byki będą musiały zebrać znaczną sumę, aby w nadchodzących tygodniach, w miarę jak będą się kształtować wielokrotne makro wydarzenia, obniżyć poziom oporu o 12 000 dolarów.

Ruch cen Bitcoinów w ciągu ostatnich 4 godzin

Przewidywanie ceny Bitcoinów – Czas na zdejmowanie psychologicznego oporu 12.000 dolarów 8

Przewidywanie cen Bitcoinów mocno narusza górną granicę Bollinger Bands na 11 600 dolarów. Wstęgi są rozciągnięte w godzinnych ramach czasowych odzwierciedlających tendencję wzrostową, aby przebić się przez 11.600$ i ustanowić dzienne zamknięcie powyżej poziomu 11.500$.

Poruszające się średnie pokazują oznaki zbliżającego się krzyżowania byków. MACD jest wyraźnie na pozytywnym terytorium. Wskaźnik względnej siły“ zawisa na około 63 poziomach, wskazując na byczy pod prąd jest bardzo nietknięty. Jeśli kupujący są w stanie zamknąć dzień poza poziomem 11.610 dolarów, wtedy para BTC/USD może szybko wyjąć 12.000 dolarów oporu.

Z drugiej strony, optymistyczna prognoza ceny Bitcoin może wywrócić się do góry nogami, jeśli cena zanurkuje 20-dniową wykładniczą średnią kroczącą, obecnie ulokowaną na poziomie 10.863 dolarów. Choć jest to mało prawdopodobne, ruch niedźwiedzi może dość szybko zniweczyć zyski, ponieważ niedźwiedzie są gotowe do ładowania.

4-godzinny wykres BTC/USD – Wszystkie wskaźniki techniczne wskazują na wzrost
RSI zbliża się do regionu wykupu, a inwestorzy mogą zaksięgować niewielkie zyski. Czterogodzinny wykres wyraźnie pokazuje odchylenie w górę z miejscem na rozciąganie pasm Bollingera. Niewielka korekta może być dla byków zdrową okazją do przepchnięcia 11.700$ i zniesienia długo oczekiwanego znaku oporu 12.000$.

Nawet jeśli cena umocni się w przedziale od 11.170$ do 11.466$, trend będzie dobrze wróży bykom. Dalsza akumulacja może nastąpić w miarę jak makro wydarzenia będą się kształtować w ciągu kilku następnych dni. Blisko 11.160$ spowoduje, że niedźwiedzie pojawią się na obrazku.

Poziom retrakcji 0,168 Fibonacciego wynosi obecnie $11,462. Para BTC/USD musi utrzymać się powyżej tego poziomu, aby namalować byczy obrazek w dziennych ramach czasowych. Istnieje krytyczny opór pomiędzy $11,760 a $11,800, ponieważ te sworznie cenowe odegrały kluczowe role S/R na wykresach dziennych.

Przewidywanie ceny Bitcoinów – czas na obniżenie oporu psychologicznego 12 000 $.
Cena Bitcoin jest obecnie wyraźnie napędzana przez czynniki bycze, w tym wskaźniki techniczne, solidne podstawy, stabilne perspektywy geopolityczne, rosnący rynek akcji i instytucjonalne zainteresowanie zakupem. Nic dziwnego, że byki wyglądają pewnie na tle pozytywnej prognozy ceny Bitcoinu, który w ciągu najbliższych kilku dni opór wyniesie 12.000 dolarów.

Inwentaryzacja górników wynosi obecnie ponad 100 procent. Ścieżka najmniejszego oporu dla pary BTC/USD zmierza w górę, a byki mają impet, by przenieść się do następnego rajdu. 50-dniowy EMA mocno wspiera cenę Bitcoina na poziomie 11.030 dolarów. Każda korekta będzie dobrze obsługiwana przez byki, ponieważ wiele punktów wsparcia pojawi się tylko jako okazja do zakupu.